Shape

FAMAY EĞİTİM & DANIŞMANLIK

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

FAMAY, üç eğitimci tarafından kurulmuş yenilikçi ve insan odaklı bir eğitim modeli geliştirmek amacıyla sürekli kendini geliştiren bir eğitim kurumudur. Şirketimizin büyüme stratejisi «yatay büyüme stratejisi» olup bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği bütünsel eğitim ve öğretim modelini sunmak temel amaçtır. Eğitim sektöründe, yalın ve butik anlayışını her seviyede uygulayan dinamik, yenilikçi, samimi, insan odaklı bir şirkettir. Sektöre yaklaşımı sadece öğretim olmayıp danışmanlık hizmetleri ile «yaşam boyu eğitim» kavramını da çalışma sistemine tanımlamıştır.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz; öğrenciye özel bir şekilde, yakın gelecekteki beklentileri göz önünde bulundurarak tasarlanmış bir öğretim modeli ile motivasyon değerleri yüksek eğitim programını geliştirmektir.

Vizyonumuz; hızla değişen çağda; «yaşam boyu öğrenim» temasını FAMAY kültürü içerisinde tanımlamak ve uygulamak. FAMAY kültürü, samimiyet, birebir iletişim, kişiye özel sistem kurulumu, yüksek motivasyon kavramlarını kapsamaktadır. İnovatif öğrenim sistemlerini beklentiye özel tasarlamak ve öğrenciye aktarılması için tüm motivasyon kaynaklarıyla bütüncül programın oluşturulmasıdır.